ÜTÜLEME HİZMETLERİ

Yapılan araştırmalara göre; en sevilmeyen ev işlerinin başında ütü geliyor. Ütü yapmak, büyük bir emek istemesinin yanı sıra zamanınızın çoğu kısmını da alıyor. Gündelik yaşamın getirdiği yoğun tempo ile birlikte kalan her boş vakit daha da değerleşiyor.

Tam bu noktada, Temiz, teknolojinin getirdiği avantajlardan biri olarak karşına çıkıyor. Artık herhangi bir yerde kıyafetlerin ve ev tekstili eşyaların için ütücü aramana gerek yok. Çalışan ya da çalışmayan her insanın ev temizliğindeki en büyük derdi olan buruşuk kıyafetler için çok kısa sürede çözümler üretiyoruz.

Pamuk, sentetik, ipek, kaşmir gibi kumaş türlerine özel ütüleme işlemi ile kıyafetlerin askıda ilk gördüğün haline dönüşüyor. Teslim ettiğin her parça profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle ütüleniyor. Uzmanlarımız, eşyalarını kumaşlarının türüne göre ayırıp, en uygun şekilde ütüleme işlemini uyguluyor. Ütüleme işlemi sırasında insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasal maddeler kullanmıyoruz.

En son teknolojiye uygun cihazlarımızla işlem gören kıyafetlerin, renk ve kalite kaybı yaşamadan teslim ediliyor. Ütüleyerek açamadığın kırışıklıklar, uzun süre çift çizgili kalmış giysilerin için en iyi sonuçlar seni bekliyor. Ütüleme sonrası eşyalarında kötü bir koku kalmaz, koyu renkli kıyafetlerinizde parlama meydana gelmez.

Profesyonel ütü hizmeti almak seni hem zahmet ve zaman kaybından kurtarır, hem de ekonomik olarak tasarruf etmeni sağlar. ''Ütü yaptırmak istiyorum fakat kıyafetlerimi taşıyamıyorum'' ''Ütü yapan iyi bir yer bulmak için vaktim yok'' gibi sorunlarını rafa kaldırabilirsin.

Omuzlarındaki yükü hafifletmek ve sana zaman kazandırmak için Temiz'in ütüleme hizmeti seni bekliyor. Gününü eğlenerek, dinlenerek, sevdiklerine vakit ayırarak geçir diye büyük bir özenle eşyalarını ütüleyip askıya hazır hale getiriyoruz. T-shirt, gömlek, pantolon, elbise, takım elbise, ipek ve kaşmir gibi hassas ve yüksek kaliteli ürünler kısacası aklına gelebilecek her türlü eşyanın ütüsü, Temiz güvencesiyle ilk günkü mükemmelliğine kavuşuyor.