HAKKIMIZDA

1990 yılında kurulan Akgün Kuru Temizleme kuruluşundan günümüze kadar, kaliteli ve hizmet anlayışıla müşterilerinin haklı beğenisini kazanmıştır.Kuru temizleme sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak İstanbul Fatih ilçesinde hizmetine devem etmektedir. Dürüstlüğü, güleryüzlülüğü ve en önemlisi kaliteyi kendine ilke edinen Akgün Kuru Temizleme hizmet sonrasında da müşterilerin talep ve önerilerine değer vermiştir.

​Kuru temizleme sektöründe giderek değişen tek şeyin teknoloji olduğunu bilen firmamız müşterilerine en iyi  hizmeti vermek adına yeni bir yatırıma girerek, çağımızın nimetlerinden faydalanması adına internet üzerinden de müşterilerine ulaşmaya karar vermiştir.

Bizi yalnız bırakmayan ve bize güvenen her müşterimize Sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Misyonumuz

AKGÜN KURUTEMİZLEME ' nin misyonu; hedef, ilke ve stratejileri doğrultusunda: "Zamanla Yarışan Tecrübe" sloganıyla birinci sınıf hizmet vermek, Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak, Mağazalarını, çağdaş teknolojilerin gelişmiş sistemleriyle donatmak, Toplum yaşamını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaktır.

Vizyonumuz

AKGÜN KURUTEMİZLEME, değişen ve gelişen dünya koşulları içerisinde, geleceğe yönelik bir anlayışla sektöründe liderliğini koruyarak ismine değer verilen bir marka olacaktır.